Коли 4 роки тому Україна отримала право на проведення спільного з Польщею Євро-2012, чиновники різних рівнів почали клястися, що капітально відремонтують існуючі і побудують нові ділянки міжнародних трас. Загалом на це планували витратити близько 3 мільярдів євро. Але, коли дійшло до справи, вітчизняні магістралі так і не стали кращими, хоча гроші на їх відновлення витратили чималі. Та й до початку чемпіонату ситуація не надто зміниться - у підрядників залишилося надто мало часу. Детальніше - у тижневику “Деловая столица” у матеріалі “Эх, прокачу...”.

Україна - на порозі чергових газових домовленостей з росіянами. Дата Ікс - 7 червня, місце чергової знакової події - Москва. Переговорники - урядовці обох країн - вже давно мусолять газову тему. А оскільки чи не кожна наступна газова угода в Україні є чомусь гіршою за попередню, то сьогодні наше суспільство, затамувавши подих, стежить за кожним півнатяком високих урядовців. Чи буде газ дешевшим і якою ціною - дізнайтеся на сторінках “України молодої” у статті ”Сюрприз у трубі”.

Сам собі головний банкір - Володимир Стельмах створює свою фінансову групу. За свідченням учасників ринку, колишній голова Нацбанку міг стати опосередкованим акціонером відразу кількох дрібних фінустанов. Фінансисти припускають, що на їх базі екс-очільник НБУ спробує збудувати власний холдинг. Про справи фінансові колишнього головного банкіра країни читайте на шпальтах "Экономических известий" у матеріалі “Стельмах собирает мелочь”.