Здоров’я - дорожче за золото. Для українських чиновників ця мудрість з кожним роком набуває буквального сенсу. Наші властьімущі все частіше звертаються за допомогою до іноземних ескулапів. До того ж за кордоном чиновники не лише обслуговуються самі, а й лікують всю дорогу родину. В Україні ж можновладці, якщо і лягають на лікарняне ліжко, то лише в спеціалізованих клініках. Чому чиновники не хочуть вкладати кошти у вітчизняну медицину? - читайте на сторінках журналу “Корреспондент” у матеріалі ”Больная власть”.

Україна готується до енергетичного колапсу. У поточному році вітчизняна промисловість повинна вийти на докризові обсяги виробництва і тим самим відновити колишні обсяги споживання енергії. Зараз українські енергетики готові задовольнити постійно зростаючий попит, але без інвестицій в інфраструктуру вже найближчими роками наша країна легко може перетворитися з експортера на імпортера електроенергії. Тему досліджував тижневик “Коментарі” у статті “Коли закінчиться електрика”.


Не така вже й слабка жіноча стать. Напередодні міжнародного жіночого дня видання "Власть денег" опублікувало рейтинг успішних представниць українського ділового світу. Їх імена визначили за традиційним опитуванням менеджерів ста компаній у різних галузях економіки. Оцінювали прекрасну половину у чотирьох номінаціях - Реальний сектор, Фінанси, Малий бізнес та Держуправління. Серед переможців - опинилися і ті, що керують компаніями понад 10 років і ті, що відкрили свій бізнес нещодадавно. Про королев ділового світу - читайте у матеріалі “Королевы делового мира”.