За словами екс-лідера радикальної екстремістської організації "Ісламський джихад в Єгипті", бін Ладен здійснив самопідрив за допомогою пояса смертника, щоб уникнути американського полону.

Похорон бін Ладена в морі, про який нам стільки говорили, був брехнею. І Барак Обама брехав, коли говорив про це. Правда в тому, що глава "Аль-Каїди" підірвав себе і його тіло розірвало на частини. Він зробив це навмисне, щоб позбавити американців будь-якої можливості ідентифікувати себе, – запевнив Фаттах.

Він також додав, що бін Ладен прийняв рішення про самоліквідацію під час рейду, який спецслужби "Морських котиків" США проводили в його резиденції в пакистанському районі Абботабад 2 травня 2011 року. Фаттах додав, що терорист №1 впродовж останніх 10 років постійно носив пояс смертника.

Секюріті терориста каже, що американці хотіли "взяти" бін Ладена живим й навіть поранили його у стегно. Та після цього терорист сам себе підірвав. Інших подробиць, зокрема, затримання бін Ладена, охоронець не розповів, додавши, що одного разу всі дізнаються правду "з вуст його дружини".

Нагадаємо, 2 травня 2011 року Президент США Барак Обама у телезверненні до нації оголосив, що терориста №1 Усаму Бін Ладена вбито. За його словами, Бін Ладена вбили в ході операції військових США у Пакистані в неділю, 1 травня.