У такий спосіб місто має отримати додаткові 850 тисяч кубів води. Про це повідомили "Крим.Реалії" з посиланням на допис глави російської адміністрації Ялти Яніни Павленко.

Раніше У Кремлі заявили, що докладають зусиль для вирішення проблеми води у Криму

За її словами, такі заходи дозволять забезпечити подачу води до 3 територій західної сторони Ялти.

Крім цього, з 14 грудня в Ялті запроваджують 6-годинний графік подачі води через зниження запасів у водосховищах.

Втім Павленко наголосила, що об'єкти соціальної сфери не мають відчути проблеми з водою. Тому в освітніх закладах будуть встановлені додаткові ємності для забезпечення дітей та працівників. А в інфекційне відділення, пологовий будинок та міську лікарню №1 воду подаватимуть цілодобово.

Проблеми з водопостачанням у Криму: що відомо

  • Після російської окупації Криму на півострові розпочалися проблеми з водопостачанням. Адже до 2014 року 85% потреб Криму в прісній воді забезпечувала Україна через Північно-Кримський канал.
  • Також на території Криму виникло засолення ґрунту. Це пов'язано з тим, що окупанти поповнюють запаси води із водосховищ природного стоку та підземних джерел.
  • З 27 листопада в Ялті почали обмежувати подачу води вночі. Згодом адміністрація міста, підконтрольна Росії, повідомила, що з 14 грудня постачання буде за графіком: 3 години вранці і стільки ж ввечері.