Такі повідомлення поширюють у шкільних вайбер-групах для батьків. Місцеві мешканці поділилися відповідними скриншотами з Представництвом президента України.

Читайте також В окупованому Криму лікарні переповнені пораненими у війні росіянами

Кримчан хочуть залякати, щоб вони не протестували проти повномасштабного російського вторгнення в Україну. Для цього використовують цинічні формулювання про "реакційні рухи, які закликають до участі в несанкціонованих акціях антивоєнної тематики".

"Нагадали" про штрафи й тюрму

Окупанти хочуть нав'язати кримчанам, що такі заклики "негативно впливають на психіку людини", а поширюють їх нібито шахраї "під виглядом банківських та державних службовців".

У повідомленнях, які розіслали у таких чатах батькам, лякають тим, що "до антивоєнних мітингів намагаються залучити підлітків і школярів". Далі "люб'язно" нагадують про те, що за це передбачені не лише штрафи, але й в'язниця.

"Бережіть дітей!", – недвозначно погрожують батькам у вайбер-чаті насамкінець,
– зауважили у Держспецзв'язку.

Розкол серед вчителів

Джерела служби розповіли й про розкол серед педагогів в одній із кримських шкіл. Серед викладачів були такі, що підтримують Україну. Їхні колеги донесли на них у російську ФСБ.

Після цього до навчального закладу прийшли силовики. Вчителям із проукраїнською позицією наполегливо пропонували звільнитися.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!