Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Олег Бугаєвський

 • blog_ava
  Не відірватись: 5 нових романів з таємницями і загадками, які варто прочитати – цікава добірка
  Серед книжок цієї добірки – австралійські пригоди і нотатки вампіра, кримське фентезі й острівний роман. Об’єднує їх карколомний сюжет, інтрига і психологічна напруга, яка не спадає до останньої сторінки. Після чого приходить розуміння, що саме це – справжня магія тексту, яка дарує нам насолоду від читання.
 • blog_ava
  5 книг про те, як позбутися шкідливих звичок
  Іноді сили волі не вистачає на те, щоб здолати щоденну звичку, яка не обов'язково є шкідливою, проте формує небажаний шаблон поведінки. Натомість у всіх книжках цього огляду можна знайти будь-яку "критичну" ситуацію, а всі разом вони доповнюють одна одну в процесі самовдосконалення.
 • blog_ava
  На кораблі наречених : 5 зворушливих книг про кохання, які варто прочитати кожному – добірка
  Майже у всіх книжках цієї добірки мова про складний шлях, який треба пройти, щоб знайти у цьому світі свою половинку. І хай би де відбувалися пригоди героїв – чи то під час війни, а чи вже у мирному житті – головними умовами на здобуття ними щастя є віра в себе і бажання зрозуміти кохану людину.
 • blog_ava
  Люби те, що робиш: 5 книг про те, як кайфувати від своєї справи
  Ці книжки – чудова нагода подумати й поговорити про речі, які нас непокоять, почати знову радіти життю і просто бути собою. Їх автори вчать почуватися комфортно, допомагають позбутися страху, розуміти свої почуття і правильно реагувати на ситуації.
 • blog_ava
  5 книг про українців, які творили і творять історію
  Книжки цієї добірки присвячені історичним постатям, культурним діячам і успішним підприємцям, з якими насамперед асоціюється становлення державності й незалежності України, а також її сучасне життя. Детальніше – читайте у матеріалі.
 • blog_ava
  5 книжкових новинок, які неабияк розважать вас взимку
  Філософська притча і магічний трилер, кримінальна драма і соціальна сатира – саме те, що розважить під час карантину, адже цікавий сюжет у цих книжках не відпустить до останньої сторінки.
 • blog_ava
  Вони змінили світ: 5 книг, які перевернуть вашу свідомість
  Завдяки героям цих книжок історія постає перед нами не зібранням сухих фактів, а справжнім пригодницьким романом, який ви прочитаєте на одному подиху. І неважливо, які саме зміни привнесли ці герої у наше життя – змінивши світ моди чи політики – головне, що жити після цих змін ми стали інакше.
 • blog_ava
  Пісочний чоловік і Андрухович на краю світу – 5 книг, які ми чекали
  Час, проведений з цими книжками, яких ми чекали – від роману сучасного класика до культового коміксу – надихає заглибитись у себе, звіритись зі своїми цінностями й жити справжнім та насиченим життям. А головне – автори ставлять запитання, які спонукають замислитися про найважливіше.
 • blog_ava
  Українські письменники роздягнулись для еротичного календаря - фото
  Відвертий календар створила Літературна агенція Ovo, щоб популяризувати читання та більше розповісти про сучасних українських авторів. Цей, на перший погляд, одіозний та провокативний календар насправді - благочинний проєкт.
 • blog_ava
  Як вберегтися від халеп в інтернеті: ТОП-5 книг про життя онлайн
  Автори цих книжок знайомлять нас із захопливим світом, що вирує за лаштунками онлайн-життя спеціалістів в IT-компаніях, розробників відеоігор, творців штучного інтелекту, блогерів чи пересічних людей.
 • blog_ava
  Кардашьян і чому ми боїмося говорити про секс: 5 книг про те, як жити сміливіше
  Ці книжки – справжнє джерело натхнення, якого бракує багатьом на шляху їхнього становлення. Їх автори пояснюють, як не боятися своїх прагнень і стати сильною особистістю з високою самооцінкою; як бути впевненим і водночас залишитися собою.
 • blog_ava
  Думай і перемагай: 5 книг про те, як досягти неможливого
  Ці книжки для того, хто прагне стати на захист дійсного світу, всупереч розповсюдженим штампам і стереотипам. Одне з головних завдань у цій справі – уявлення незбагненного та вирішення нерозв’язаного.