Спортсмен прокоментував для НОК, що дуже щасливий бути першим українцем, що здобув золоту медаль у фристайлі.

Я неймовірно щасливий! Важко передати свої емоції та відчуття! Безмежно радий бути першим українцем, який здобув олімпійську медаль у фристайлі. Не можу в це повірити. Здається, це якась казка, це просто сон,
– розповів Абраменко.

Додав, що піти на виконання фінального стрибка було великим ризиком.

"Сьогодні до останньої секунди змагань була дуже напружена боротьба. Хвилини очікування останнього стрибка були також нервовими. Відзначу, що мій фінальний стрибок був найкращим в сезоні. Піти на його виконання – це був великий ризик, але я впорався й, думаю, виправдав не тільки свої, а й очікування всієї України", – додав Олександр,

Також олімпійський чемпіон висловив слова подяки всім вболівальникам за віру та підтримку.

Нагадаємо, сьогодні, 18 лютого, Олександр Абраменко виборов для України першу медаль. Спортсмен здобув золото у фрістайлі під час Олімпіади 2018 у Пхенчхані.