І прізвисько Великий йому дали аж ніяк не за військову велич. Він не красень, не інтелектуал, не романтик. Він - хокеїст.

У стислому резюме Олександр Овєчкін забув додати, що він також один із найоплачуваніших хокеїстів найсильнішої ліги світу NHL, а його багаторічний контракт із “Вашингтон Кепіталс” став рекордним в історії найшвидшої командної гри. Тут навіть Девід Бекхем ховається. 124 мільйони доларів за 13 сезонів! За що такі божевільні гроші?

Він сотворив не гол, а шедевр, що зайвий раз доводить наскільки класно він грає в хокей - отримати такі компліменти від самого Вейна Гретцкі, залишивши автограф у воротах його ж “койотів”. Заради цього варто займатись улюбленою справою.

Завидна результативність не єдиний козир росіянина. Він не “таф-гай”, але може скривдити будь-якого суперника.

Брудні прийомчики - невід’ємна складова гри Овєчкіна. Через них він не раз відбував дискваліфікацію і навіть пропустив останній Матч усіх зірок NHL. Та і сам Саша не раз ставав жертвою - численні травми, п’ять переломів носа, вибиті зуби. На згадку про те, що боягуз не грає в хокей, Овечкін так і залишив порожнє місце у ротовій порожнині.

А що? Йому пасує, та й рекламодавці не скаржаться.

Веселим і кумедним Овєчкін уміє бути не лише за сценарієм. Він такий у повсякденному житті: в шикарних апартаментах, чи за кермом одного із своїх вишуканих авто, в решті-решт і на роботі. Він живе у власне задоволення, він казково багатий і знаменитий, і йому лише 26, чи вже 26?

Мати, Тетяна Овєчкіна, у минулому велика баскетболістка, вже б і внуків побавила, а син усе ніяк не визначиться. Телеведуча, співачка чи тенісистка - перебирати невістками двічі олімпійська чемпіонка не збирається, лиш би Саша був щасливим.

Кажуть, що новий будинок під Вашингтоном, за який хокеїст нещодавно виклав піврічну зарплату - майбутнє сімейне гніздечко родини Овєчкіних, де господарюватиме відома тенісистка Марія Кириленко. Хто зна? Свого часу завидний наречений звузив коло пошуків, наголосивши, що прізвище Овєчкіна дістанеться лише дівчині із його батьківщини, росіянці.

Та хто б це не була, їй неабияк пощастить, і мова не про те, що не пахне. Адже цей хлопець не лише міцно стоїть на ковзанах, він знає як досягати успіху і не цурається важкої праці. Не боїться критики і вміє переживати невдачі.

А ще, він не хворіє. Майже не хворіє зірковою хворобою, яка згубила не один талант. Простий і щирий із посмішкою на всі 32, 32 мінус 1.