Все це прямі докази того, що росіян готують до життя у стилі Північної Кореї, а Путін усіма силами намагається викорінити європейську культуру. Про це 24 Каналу зазначив російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко.

Дивіться також Є лише одна причина, чому Лавров поїхав у Північну Корею

Скабєєва в КНДР

Олєнька Скабєєва вмикалася у російський прямий ефір вже коли в Північній Кореї була ніч. Саме тому за її спиною не було людей, про що пропагандистка наголосила декілька разів. Вона вражена, буцімто її дії ніхто не контролює і навіть спеціальних пов'язок не дали. Ну а те, що в КНДР є інтернет – взагалі новина-ТОП.

У мене таке відчуття, що це перший вихід людини з Росії у відкритий космос. Жінка без скафандра,
– іронічно прокоментував опозиційний журналіст.

Ігор Яковенко про рух Росії в бік Північної Кореї: дивитись відео

Та насправді вся ця пропаганда спрямована на підготовку росіян до життя у стилі Північної Кореї. Ба більше – вона вже для них звична.

"Це все рух в бік авторитарного і тоталітарного Сходу. Це рух визначає в цілому траєкторію Росії. Їм треба звикати до репортажів з Північної Кореї. Путін дуже ретельно вичищає європейську культуру з Росії, він дуже старається", – підкреслив Яковенко.

Політика Росії щодо КНДР: основне

  • Сєргєй Лавров 18 жовтня відвідав Північну Корею, де судячи з кадрів на відео зустрівся з Кім Чен Ином. Він навіть провів прес-конференцію, де закликав росіян приїздити до КНДР.
  • Російські пропагандисти змінюють свою риторику щодо КНДР. Тепер це приклад для наслідування.
  • Росії треба снаряди, які їй постачає Північна Корея. Але та взамін просить удвічі більше реалізованих обіцянок: технології, гуманітарні вантажі, продукти.