Спершу вони разом зі своїм другом Іваном Маслюком, яких хворіє на ДЦП, проїхали всю Європу. Тепер – допомагають іншим людям з інвалідністю долати гірські вершину.

"В нас перша спроба була на велосипеді, ми штовхали Івана по Боржаві. Просто посадили і штовхали, це було неймовірно важко, але потім ми в Франції побачили цей візок і зробили перший виїзд на Говерлу", – розповів організатор проекту On 3 Wheels Олег Савчук.

Візок Ла Жолет або "джульєтка" допомогла здійснити мрії вже 12-ти людей. На черзі Марічка, яка все життя хотіла побачити море та гори.

Водоспад Кам'янка, Мертве озеро та чарівні осінні краєвиди, які відкриваються із гори Ключ.

"Я таке бачила тільки на картинці до цього. Дуже красиво, дуже гарно, я дуже щаслива!", – поділилась Марічка, яка вперше побувала в горах.

До таких мандрівок долучаються і волонтери.

"Ми йдемо в гори, я часто ходжу, але розумієш, що своїми ногами важко і розумієш, що людина з неповною справністю таку можливість не дуже має. І коли я побачила, що хлопці таку річ роблять, ну це не реально", – сказала волонтерка Соломія.

Паливним партнером проекту вже втретє стала мережа АЗК "ОККО". Також зі свого боку компанія з 2008 року запроваджує ініціативи, котрі полегшують життя людей з інвалідністю. Зокрема, усі нові автозаправні комплекси облаштували пандусами, спеціальними санвузлами, розсувними дверима та окремими паркувальними місцями.