"До отримання вичерпних пояснень цих заяв, ми повертаємо ситуацію на стан першої половини дня четверга (до переговорів з Присяжнюком). Тобто, ми визнаємо юридично нікчемними досягнуті домовленості до отримання вичерпних пояснень позиції виконавчої влади України", — сказав Онищенко.

"Я ознайомився з цими коментарями, зробленими на лекції студентам. Позицію зовнішньополітичного органу України, викладену майже на вуличному фольклорі, можна пояснити втомою кінця тижня і хвилюванням від заняття, не властивого настільки високій посадовій особі", — додав він.

Разом з тим, Геннадій Онищенко сказав, що Росія готова чекати єдиного погляду на позицію всередині виконавчої влади України та визначення компетенції відомства, яке буде її висловлювати.

"Ми навіть готові до того, що подальші переговори по постачаннях сиру буде вести міністерство культури України", — заявив Онищенко.

Нагадаємо, 8 лютого Геннадій Онищенко підписав документ, згідно якого ввели заборону ввозити сири трьох українських заводів на територію Російської Федерації.