“Я дуже задоволений. Мені подобається Мостар. Тут хороша і їжа дуже привітні люди”, - сказав онук Кім Чен Іра Кім Хан Сіль.

На навчання до Мостарської філії United World College Кім Хан Сіль прибув на півтора місця пізніше, аніж було потрібно. Причина - проблеми з отриманням візи до Гонконгу, адже саме там спочатку планував навчатися 16-річний хлопець. Кім Хан Сіль став першим студентом з Північної Кореї, який здобуватиме знання у одній з 13-ти філій коледжу.

"Ми не коментуємо родинні зв’язки наших студентів. Кім Хан Сіль є громадянином Північної Кореї, і це єдине, що я можу сказати. Тут він представляє країну, саме як її громадянин", - сказала прес-секретар коледжу Мері Муса.

Разом з тим, не на камеру у коледжі зазначають, що прийняття на навчання онука Кім Чен Іра викликало чимало метушні. Втім, у навчальному закладі переконані - це сприятиме зближенню Північної Кореї із рештою світу.

Школа розташована за 100 кілометрів від Сараєво. Заклад відкрили у 2006 році, нині тут навчається 124 студенти з 34 країн і територій.