Влада Лівії у свою чергу назвала резолюцію Радбезу "загрозою єдності країни". З такою заявою після засідання РБ ООН виступив заступник міністра закордонних справ Лівії Халед Каїм. Прийнята резолюція, за його словами, "закликає лівійців вбивати один одного".

Заступник голови МЗС Лівії також висловив окрему подяку п’яти країнам, які утрималися при голосуванні щодо резолюції — Росія, Китай, Німеччина, Індія та Бразилія. На підтримку резолюції, серед інших, проголосували США, Велика Британія та Франція.

Прийнята Радвбезом ООН у ніч на 18 березня резолюція передбачає введення заборони на польоти лівійської авіації, вимагає від прихильників і противників Каддафі негайного припинення вогню, а також дозволяє світовій спільноті вжити всіх необхідних заходів для недопущення насильства проти мирного населення Лівії.

До числа цих заходів входить завдання ударів із повітря по лояльних Каддафі силах, проте виключається ведення наземних військових операцій. Свої авіабази для забезпечення забороненої для польотів зони над Лівією погодилася надати Італія. Зокрема, йдеться про велику авіабазу на Сицилії.