"Друзі, у мене знову немає слів. Так звана опозиція провалила денонсацію "харківської угоди” про базування ЧФ Росії на території України. Який ідіотизм! Регіонали стоять у кутку і хіхікають з вас – бо вас і мочити не треба, ви самі себе позорите перед виборцями! "За” проголосовували лише 152 депутати", - написав Олег Ляшко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Читайте також: Рада не проголосувала за денонсацію "харківських угод"

"Десь швендяли під час голосування 22 депутати від "Батьківщини”. Зокрема, Абдулін, Андрієвський, Турчинов, Катеринчук, Кожем’якін, Парубій. Ось вам, перші особи партії! Від УДАРу не дали голоси восьмеро, зокрема, Матіос, Ковальчук, Куніцин. Навіть "Свобода” – і та не проявила звичної єдності – не було трьох депутатів, зокрема був відсутній брат їхнього лідера Андрій Тягнибок. Натомість голосували троє регіоналів – може, щоб посміятися з "опозиціонерів", - написав також лідер Радикальної партії.

Крім того, Ляшко наголосив, що голосував за денонсацію угоди, бо вважає, що її підписали всупереч національним інтересам України і має антидержавний характер.