"Опозиціний уряд" – проект Кремля

За його словами, "Опозиційний блок" створив "Опозиційний уряд" для піару, для того, щоби проект Партії регіонів, який вже усім набрид, підмінити на альтернативний проект, в якому залишиться все те саме. Відбувається ребрендинг.

Кремль зараз сподівається, що український народ розчарується у владі і почне шукати чергових популістів і тому підсувається такий муляж, який розрахований на тих, хто не хоче пам'ятати попередній досвід.

"Всі заяви виглядають як анекдот – людина, яка була віце-прем'єром, за якої було витрачено на Євро-2012 100 млрд грн. І через це у нас війна. І ця ж людина починає розповідати про скорочення штатів", — сказав Палій.

"Опозиційний уряд" – це тераріум, яких запустила Москва як політичне крило терористів,
— вважає політолог.

Проект Кремля, як показує соціологія, може бути успішним на 10%. Люди, які голосували за Януковича та його проекти – це ті, хто або зовсім недалекі, або люди з некрозом моралі. У Росії хворіють на некроз моралі 86%.

Закриття Телеканалу "АТR"

Як розповів політолог, відкриття Телеканалу "АТR" на українській території абсолютно можливе. І уряд, і президент зацікавлені у відновленні роботи цього каналу, а головне, що зацікавлене громадянське суспільство, яке хоче мати зв'язок із Кримом.

Революція Гідності у підручниках

Те, що події Революції Гідності будуть вносити у підручники з історії України – це не державне замовлення, як це колись було із Помаранчевою революцією. Ця історія не повинна входити в конфлікт із загальнолюдськими цінностями. Потрібно, завдяки цій історії, навчити людей мислити.

"Є два варіанти. Один – це параграф для 11-го класу...Друге – невеличка брошурка для вчителів, погляди різних істориків та перелік першоджерел", — розповів Палій.