Про це пише "Цензор.нет".

43-річний Олег Динька з позивним "Єгер" народився у Дніпрі. До служби гранатометником 1-ї роти механізованого батальйону 1-ї окремої танкової бригади в АТО він працював помічником юриста, агентом із нерухомості, торгівельним агентом та будівельником.

6 вересня у Пісках, що на Донеччині, підірвався на розтяжці, помер внаслідок численних осколкових поранень. У військового залишилась матір і дружина.

23-річний старший солдат Максим Кривиденко родом з села Сарата, що на Одещині. Після школи він одразу пішов на строкову службу. Згодом був мобілізований, а у червні 2016 року підписав контракт зі ЗСУ.

Служив стрільцем-снайпером 2-ї роти 18-го батальйону 28-ї окремої механізованої бригади. Загинув 9 вересня біля Красногорівки, що на Донеччині, внаслідок осколкових поранень під час мінометного обстрілу.

39-річний старший солдат Костянтин Сергієнко народився в місті Шостка Сумської області. На фронт був мобілізований, а восени 2016 року підписав контракт зі ЗСУ.

Служив снайпером у 13-му окремому мотопіхотному батальйоні "Чернігів-1" 58-ї окремої мотопіхотної бригади. Загинув у ніч на 7 вересня у Луганській області – у землянку, де він був, прилетів снаряд. Без батька залишились дружина та син.

38-річний солдат Ігор Телюк з позивним "Сокіл" народився у селі Клавдієво-Тарасове нга Київщині. Працював верстатником та плавильщиком металу.

Військовий був кулеметником 1-го зводу 1-ї роти 1-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади. Загинув 7 вересня у промзоні Авдіївки від кулі снайпера. У нього залишилась дружина та донька.

30-річний старший солдат Сергій Альмужний з позивним "Матрос" народився в селі Красилівка на Київщині. Працював трактористом. На війну пішов добровольцем. Служив гранатометником 1-го взводу 3-ї роти "Донбас" 16-го окремого мотопіхотного батальйону "Полтава" 58-ї окремої мотопіхотної бригади.

Був командиром відділення розвідувального взводу 3-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади. Загинув 14 вересня в районі шахти Бутівка від кулі снайпера. У нього залишились дружина та донька.

26-річний старший солдат Роман Довгий народився у місті Первомайськ Миколаївської області. Працював на автозаправці, та згодом підписав із ЗСУ контракт.

Був військовослужбовцем 108-го батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Боєць невдовзі планував одружитись, але так і не встиг – загинув 23 вересня біля села Новоалександрівка на Луганщині внаслідок кульового поранення.

24-річний Сергій Гувір народився у селі Крутоярівка Одеської області. Був старшиною, інспектором прикордонної служби 3-ї категорії — черговим відділу прикордонної служби "Станично-Луганське" Луганського прикордонного загону ДПСУ.

Загинув 28 вересня неподалік залізничної станції "Ільєнко" у Луганській області підірвався на фугасі з розтяжкою. Залишилась вагітна дружина.

33-річний Дмитро Деде народився у селі Єлізаветівка на Одещині.Був старшим прапорщиком, дільничним інспектором прикордонної служби 1-ї категорії відділу прикордонної служби "Станично-Луганське" (в/ч 9938, с. Гарасимівка) Луганського прикордонного загону ДПСУ.

Загинув разом з Гувіром 28 вересня неподалік залізничної станції "Ільєнко" у Луганській області підірвався на фугасі з розтяжкою. Залишилась вагітна дружина.