Гравці “Орландо” сконцентрувалися на тому, аби спинити лідера “каліфорнійців” Блейка Гріффіна, якому дозволи реалізувати лише 4 кидки з гри. Це розв’язало руки Берону Девісу та Іке Діогу, цей дует набрав у сумі 43 очки, завдяки чому “Кліпперс” і пішли на велику перерву з перевагою у 4 бали.

Вже в третій 12-хвилинці “Меджік”, утім, згадали хто фаворит у протистоянні і взялися методично бомбардувати кільце суперників. Двайт Ховард не залишав гостям шансів під щитами, встигаючи ще й періодично відзначатися набраними балами - 22 очки та 20 підбирань. У вирішальній чверті у гравців “Oрландо” ще й пішли триочкові, тож шанси “Кліпперс” розтанули як сніг на сонце - 101:85 у підсумку.

Лідери першості “Сан-Антоніо Cпарс” впоралися із “Детройтом”. 41 очко Леброна Джеймса допомогли “Маямі” здолати “Індіану”. Перемоги цієї ночі святкували також “Філадельфія”, “Мілуокі”, “Мемфіс” та “Міннесота”.