Про це 4 жовтня у Facebook повідомляє прес-служба Ужгородської міськради.

Під час осіннього призову-2018 підлягають зверненню до військового комісаріату 1377 призовників, з яких близько 100 мають проходити строкову службу... Зараз одна з головних проблем – неявка призовників до військкомату, за 100-відсоткового оповіщення призовників до військкомату не прибули 68% молодих людей,
– зазначається у повідомленні.

Читайте також: Осінній призов-2018: 6 фактів, які потрібно знати

Як нагадав військовий комісар Ужгорода Сергій Зубач, строковики не братимуть участі в бойових діях на Донбасі. Натомість новобранці проходитимуть службу в лавах Збройних сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної служби спеціального транспорту.

Також зазначається, що 92% таких строковиків проходять службу в межах області.

Військовий комісар нагадав, що за невиконання військового обов'язку передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Зокрема, за неявку за викликом до військкомату передбачено накладення штрафу від 85 до 119 гривень; якщо таке правопорушення вчинено повторно протягом року, то вдруге накладається штраф від 170 до 255 гривень. А найсуворіше покарання за неодноразове ухилення від строкової служби – обмеження волі на строк до 3 років.

Читайте також: У ЗСУ назвали підстави для звільнення від призову в армію

Нагадаємо, 1 жовтня в Україні стартувала осіння призовна кампанія, яка триватиме до 31 грудня.