І хоча це сталося це до початку урочистої лінійки, втім, не минулося без постраждалих. Про це з посиланням на росЗМІ пише 24 Канал.

Дивіться також В Омській області прорвало дамбу: уже затоплені сотні будинків

Метал разом з дерев'яним каркасом упав прямо на школярів

Сильний вітер вніс значні корективи у свято. У школі №29 на вулиці Рилєєва зірвало частину покрівлі. Так званий голова муніципальної освіти Краснодару заявив, що хоч це сталося до початку урочистої лінійки, але є постраждалі.

Загалом постраждало 12 дітей: кілька осіб від допомоги відмовилися, 5 госпіталізовано до дитячої крайової лікарні, решту направлено до лікарні швидкої медичної допомоги. У всіх різний ступінь тяжкості, від легкого до середнього,
– повідомив Євгєній Наумов.

Також заявив, що на даху й на землі працюють рятувальники. Залучили 29 осіб і 9 одиниць техніки.

У Краснодарі вітер зірвав дах школи / Фото з росЗМІ

Пропагандисти зауважили, що в момент обвалу школярі чекали відкриття лінійки на останній дзвінок. Шматок покрівлі зірвало вітром за 10 хвилин до початку. Метал разом з дерев'яним каркасом упав прямо на школярів. За словами працівників, покрівлю нібито лагодили до 2015 року.

У мережі також оприлюднили список постраждалих. Серед них діти 2008 – 2010 року народження. Російські слідчі вже відкрили справу.

РосЗМІ пишуть, що наразі у Краснодарському краї сильний ураган із поривами вітру 30 метрів на секунду. Тим часом у мережі оприлюднили відео з місця подій.

Як зірвало дах зі школи: дивіться відео