Росіянин, в кінці 2010 року екстрадований до США з Таїланду, знаходиться в ізоляторі в Нью-Йорку. Досі всі подробиці про нього журналісти дізнавалися від третіх осіб. Серед іншого, Бут розповів про умови перебування в американській в’язниці, а також про долю свого бізнесу в Росії. Зокрема, як з’ясувалося, покупцем одного з останніх літаків підприємця був колишній мер Москви Юрій Лужков.

Віктор Бут також підтвердив те, про що раніше повідомила пресі його дружина: його дійсно помістили в одиночну камеру, де не можна заварювати чай, у в’язниці недостатньо продуктів для нормального харчування (як відомо, Бут — вегетаріанець), а для зв’язку із зовнішнім світом у нього є тільки радіоприймач. У той же час, за його словами, нью-йоркський ізолятор не можна порівнювати з місцем його утримання в Таїланді.

"Це все одно, що порівнювати психлікарню із зоопарком. Після Таїланду камера в Нью-Йорку найбільше нагадує номер люкс у п’ятизірковому готелі з окремим душем і унітазом. Правда, біля ліжка про всяк випадок лежать наручники", — сказав Віктор Бут.

Ніякого бізнесу в Росії у Віктора Бута, за його власними словами, більше немає. Свої останні літаки він продав в кінці 1990-х — початку 2000-х років. Замість джерел доходу, стверджує Бут, у нього залишилися тільки борги за кредитами, які він брав, коли намагався почати новий бізнес.

Також Віктор Бут поскаржився, що не має можливості підготуватися до захисту, оскільки значна частина матеріалів справи існує лише на електронних носіях, і щоб ознайомитися з цими документами, потрібні комп’ютер і навушники. Доступу до такого обладнання у російського бізнесмена немає.