Прес-конференція голови Нацбанку Валерії Гонтаревої підірвала соцмережі. Головна тема обговорення – чи мала право прес-служба обривати журналістів, які нібито ставили питання "не по темі", запитуючи Гонтареву про її участь у відмиванні коштів Януковича і розкраданнях в Пенсійному фонді Нацбанку.

Прес-секретар Валерії Гонтаревої Леся Войтицька на своїй сторінці в Facebook написала, що запрошувала ЗМІ на "роздачу помідорів". А журналісти почали вимагати "огірки", хоча їм спочатку обіцяли виключно помідори.

Журналіст Володимир Горковенко вважає, що прес-секретар Гонтаревої зробила їй ведмежу послугу, затикаючи рот журналістам.

"Ваша хамська манера спілкування і ведення прес-конференції – це дикість і недолік елементарної культури поведінки", – написав Горковенко.

Марія Репко з Центру економічної стратегії, навпаки, в усьому звинувачує журналістів: "Журналісти – жесть. Україні потрібен буде не один рік, щоб люди якось прийшли до цивілізації ... З 10-го разу люди не можуть зрозуміти, що конференція про монетарну політику – таки про монетарну політику".

На порталі youtube і сайті "Хайвей" також з'явився веселий ролик, зроблений на основі питань і відповідей Гонтаревої, які прозвучали на прес-конференції.