Так, на Євпаторійському шосе у ранкову годину пік перекинулася переповнена людьми маршрутка, результат - 17 постраждалих.

“Приблизно о 7:30 несподівано випав крижаний дощ, дорога вкрилася крижаним шаром, водій не впорався з керуванням, виїхав за межі проїжджої частини, внаслідок чого перекинувся на правий бік”, - доповів інспектор сектору зв’язків з громадськістю ДАІ Криму Микола Гладюк.

“Нас машина підрізала і водій вивернув вліво, маршрутку занесло, перекинулася”, - розповідає постраждалий Тимур.

“Я вже нічого не пам'ятаю, почалася паніка, оскільки автобус перекинувся на мою сторону - на мені купа людей, я під собою відчуваю дах”, - каже постраждала Тетяна.

У потерпілих здебільшого легкі травми та забої. За два-три дні, прогнозують медики, більшість з них випишуть.

“Переважно з легкою травмою, легка черепно-мозкова травма, струс головного мозку, різного роду порізи на обличчі, рани волосяної частини голови, в однієї жінки забій грудної клітки та легка травма черевної порожнини”, - розповів головний нейрохірург Криму Валерій Касьянов

Два дні поспіль у Сімферополі складні погодні умови - сніг та потужний вітер. Міський транспорт фактично паралізований. Щодня до травмпунктів звертаються більше півсотні людей. Крижаний дощ, який сімферопольці спостерігали у четвер зранку, явище для Криму взагалі нехарактерне.

“У нас такий випадок сьогодні: теплий фронт, на висоті 1,5 кілометра +5 градусів, а біля землі -3. Це тільки в таких ситуація буває, коли на висотах позитивний, а в землі негативний, крапелька падає і біля землі замерзає”, - каже начальник Центру гідрометеорології АРК Тетяна Любецька.

На радість комунальникам, синоптики прогнозують швидке покращення погодних умов. Вже у найближчі дні, очікують, опади в Криму припиняться та значно потеплішає.