Вже на шостій хвилині оборона господарів не придумала нічого кращого як сфолити у власному штрафному. Артур просто завалив капітана суперників та екс-гравця київського "Динамо" Клебера. Сам же потерпілий і покарав суперників з одинадцятиметрової позначки. Та це фактично все, що вдалось "Палмейрас" створити у цьому поєдинку.

Надалі "Великі сині" невпинно загострювали ситуацію біля воріт гостей. І вже на тридцять шостій хвилині такі старання принесли результат. Артур, який привіз пенальті у свої ворота самотужки все і виправив.

Після стандарту захисник чудово зіграв головою на ближній стійці відправивши круглого під поперечину. Не пройшла безслідно і друга половина матчу. Та замість голів футболісти напрацювали лиш на червоні карточки.

Андерсон Маркес та захисник "Палмейрас" Лео гаряче з’ясовували стосунки, за що і змушені були покинути поле. Наприкінці зустрічі "Сан-Каетано" мали нагоду здобути вольову перемогу та голкіпер гостей - Бруно був на висоті. 1-1.