Перший у світі захищений ноутбук-трансформер

Panasonic готує до випуску перший у світі захищений гібридний ноутбук, призначений для роботи в екстремальних умовах. Toughbook оснащений 10-дюймовим сенсорним екраном, який при бажанні можна зняти і використовувати як планшет. Він витримує падіння з майже двометрової висоти та здатний безперебійно працювати у 60-градусну спеку. Міцний корпус захищає ґаджет від механічних пошкоджень, потрапляння бруду та вологи, і навіть від електромагнітного випромінювання.

У продаж ударостійкий ноутбук від Panasonic надійде у лютому і коштуватиме понад 3 тисячі доларів.

Вчені придумали матеріал, який по-справжньому "дихає"

Вчені з Массачусетського технологічного університету спільно з фахівцями з New Balance навчили тканину "дихати" на молекулярному рівні. За допомогою технології 3D-друку дослідники розмістили на тонкій плівці мільярди спеціальних бактерій, які при підвищенні вологості розширюються, а коли сухо — навпаки, зменшуються. Клаптики цієї плівки вчені вшили в одяг. Таким чином вони виконують роль своєрідних вентиляційних отворів, які відкриваються коли людина пітніє, і закриваються, коли тіло висихає.

Mitsubishi Regional Jet здійснив успішний тестовий політ

Mitsubishi запустила у небо перший за півстоліття пасажирський літак. Наразі лише в рамках тесту. Близькомагістральний реактивний лайнер з дальністю польоту до 3,5 тисяч кілометрів розрахований на 70 та 90 пасажиромісць, залежно від модифікації.

Його вартість — 47 млн доларів. Перше замовлення на Mitsubishi Regional Jet авіаперевізник отримає у 2017 році.