Про це заявив лідер політичної партії "За майбутнє" Ігор Палиця.

"Люди хочуть бачити у владі професіоналів, які здатні підняти економіку й помирити українців. Саме тому вперше в політичній історії вони віддали свої електоральні симпатії партії "За майбутнє" – політичній силі, яка, будучи створена лише кілька місяців тому, вже увірвалася до п'ятірки лідерів електоральної підтримки", – заявив політик.

Зокрема, згідно з останнім соціологічним дослідженням групи "Рейтинг", на майбутніх парламентських виборах за політсилу готові проголосувати 4,5% виборців. Це показник у межах соціологічної похибки щодо прохідного бар'єра до парламенту.

Опитування проводилося 2 – 3 листопада серед громадян України віком від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2 тис. респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.