Відео опублікував користувач voyin_voli2.0 у TikTok. Ідею ролику військові не змінювали – вони також розповіли, "скільки коштує їхній look", проте обіграли це на власний манер.

Читайте також Поки Гринкевич в СІЗО: у мережі пліткують про новий роман Соні Морозюк

А я вже четвертий день ходжу по цій посадці і чекаю, поки ви до мене підійдете... Купувала все комплектом за 18 700 грн,
– каже на відео військовослужбовиця.

Українські військові зняли відео з "Миколою Казармою" / Відео: voyin_voli2.0/TikTok

Військова поділилась, що її "образ" складається з плитоноски, тактичного поясу, сімох підсумок під магазини АК, підсумки для рації, двох підсумок для турнікетів CAT. Усе це доповнює сумка для скидання відпрацьованих магазинів, тактичне сидіння і аптечка IFAK.

Скандал з працівницею львівської митниці та Ніколасом Кармою

  • Блогер Ніколас Карма нещодавно виставив ролик у якому знялася інспекторка львівської митниці Юлія Дрига та розповіла про свій образ. Згодом відео в соцмережах перетворилось на гучнний скандал.
  • Річ у тім, що Юлія Дрига – головна державна інспекторка відділу складського обліку, зберігання, оцінки вилученого майна та розпорядження ним управління адміністративно-господарської діяльності Львівської митниці. У 2023 році жінка задекларувала дохід у розмірі близько 180 тисяч гривень. Водночас вартість її луку, у відео Ніколаса Карми, сягає 8 тисяч доларів.
  • Згодом інспекторка пояснила, що Cartier, яке вона носить, копія, а сумка Louis Vuitton – стара колекція. Але навіть попри це Юлію звільнили. Це сталося всього за годину після публікації відео, 12 квітня.
  • Сам Ніколас Карма також прокоментував скандальний інцидент. Блогер розповів, що зовсім не очікував, що його відео наробить стільки галасу в мережі. Він поділився, що знайомиться зі своїми героями поверхнево, тож про вид діяльність Юлії Дриги дізнався лише згодом. Водночас невдовзі після того, як Карма опублікував відео в тіктоці, жінка зв'язалася з ним і попросила видалити ролик.