Як повідомили британській пресі пасажири, що врятувалися після катастрофи "Costa Concordia" , знижку на майбутні круїзи запропонувала їм найбільша в світі компанія-організатор морських круїзів — американо-британська фірма Carnival Cruise Lines.

Італійська компанія "Коста Кроч’єре", якій належав корабель, є дочірнім підприємством групи "Карнівал". За словами британських туристів, представники "Карнівал" телефонують пасажирам і демонструють своє переживання, цікавлячись їх психологічним станом.

Група приблизно з сотні пасажирів вже приєдналася до позову проти "Карнівал". Його подали у кілька судів Італії, а також американське місто Маямі (штат Флорида), де знаходиться штаб-квартира компанії.

Сума відшкодування збитку для кожного з пасажирів коливається від 100 тисяч до мільйона доларів. Таким чином, якщо до позову приєднаються всі пасажири лайнера, сума налічуватиме сотні мільйони доларів.

Нагадаємо, у ніч на 14 січня лайнер "Costa Concordia", на борту якого перебувало 4,2 тисячі пасажирів, після зіткнення з рифом сів на мілину і почав швидко тонути. За останніми даними, в результаті катастрофи загинуло 11 осіб. Раніше пасажирам повідомляли, що виплатять компенсацію за втрату багажу.