Відео інциденту опублікував у своєму фейсбуці член наглядової ради в Українській асоціації ресторанів Максим Служенко. Він і розповів, що чоловік на відео – саме Павло Лисянський.

До слова Хай залишаються у своїх фекаліях: Уманський відповів "слузі" Трухову на "алкоголіка" і "помилку"

Як зрозуміло з опублікованого відео, конфлікт виник через карантинні обмеження, яких намагався дотримуватися ресторан. Працівники закладу просили компанію покинути приміщення, бо вони закриваються після 22, як це передбачає законодавство.

У цей час до охоронця піднявся Павло Лисянський. Він підвищив голос і наполягав, що компанія піде з закладу, "щойно доп'є свої напої". Охоронець натомість заявив, що викличе поліцію.

Ти чьо "умнічаєш"? Ти що, "мусарской"? Якщо ти "мусарів" викликаєш, то хто ти? Ти мені "мусарів" збираєшся викликати – ти що, "мусарской"?
– кричав представник омбудсмена.

Після цього він повалив охоронця закладу на підлогу й почав бити ногами. Інші працівники закладу почали кричати комусь, щоб викликали поліцію.

Бійка за участі Павла Лисянського: дивіться відео

Що кажуть в офісі омбудсмена

Першою на цей інцидент відреагувала уповноважена з прав людини Людмила Денісова, помічником якої і є Павло Лисянський. Вона заявила, підлеглий сам розповів їй про цей інцидент.

Службова перевірка буде тривати до 21 грудня 2020 року. До цього часу Павло Лисянський відсторонений від посади. За результатами службового розслідування будуть відповідні заходи реагування,
– заявила Денісова.

Що відомо про Павла Лисянського:

  • Це український правозахисник і громадський діяч. Він є представником українського омбудсмена в Луганській і Донецькій областях з 2018 року.
  • Раніше працював адвокатом, а у 2014 році заснував правозахисну організацію "Східна правозахисна група".