Клопотання підсудного про розгляд справи трьома суддями, замість одного, вдруге було відхилено. Причина - висунуті обвинувачення не передбачають покарання у вигляді позбавлення волі терміном понад 10 років, а тому відповідно - і суддівської колегії. Сам екс-посадовець розцінює дії як чергове порушення власних прав.

“Знову-таки ми отримуємо відмови в наших клопотаннях, в найбільш суттєвих, на мій погляд. Ви бачите абсолютно дивні для мене дії представника прокуратури, який заперечував проти свідків, яких вони ж і допитували. По статистиці, виправдальних вироків у нас в країні - 0,2%. Я Вам нічого не кажу, окрім того, що я вже сказав - що я навів вам 2 приклади, на мій погляд, порушень моїх прав сьогодні”,- каже підсудний, екс-заступник міністра юстиції України Євген Корнійчук.

Разом із тим, суддя частково задовольнила клопотання захисту і підсудного щодо додаткового виклику на засідання ще 6-ти свідків, серед яких є громадяни інших держав. За словами адвокатів, вирок оголосять не скоро.

“Ви порахуйте, у нас свідків скільки - 15 свідків, у нас 2 експерта - я думаю, це не менше місяця буде”, - сказав адвокат Ігор Фомін.

Нагадаємо, Євгена Корнійчука заарештували торік у грудні - Генпрокуратура порушила кримінальну справу за статтею "Перевищення службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків". 15 лютого, щойно екс-посадовець ознайомився з матеріалами справи, його випустили з СІЗО.