Він запевнив, що ситуація на напрямках Маріуполь і Щастя контрольована. Під Щастям вона складніша, але вже вирівнюється, запевняє Якубович. Також радник секретаря РНБО спростував інформацію, яку поширив лідер терористів Олександр Захарченко, щодо переговорів про мирну здачу Маріуполя.

Спокійною назвав ситуацію і в напрямку Бердянську.

По лінії розмежування на цей час дуже складна ситуація, я думаю, вона буде більше стабілізуватися після того, як Кабмін означить перелік населених пунктів, які входять в зону АТО. Також зараз закінчується ротація військ в зоні АТО, добровльчих батальонів і ЗСУ. Тоді буде чітко більш виражена ця межа. Є незначне зміщення – є тиск по Луганській області, і частково пішов тиск у напрямку Маріуполя, – повідомив Якубович.

Також радник секретаря РНБО прокоментував інформацію, щодо перекидання сил ворога на Донбасі.

Думаю будуть провокації, бо йде вже не ротація, а накопичування сил, – сказав він.

А також додав, що українське військо готується до імовірних провокацій.

У нас закінчується ротація і посилюються напрямки, які дійсно мають ризик прориву, також йде додаткове забезпечення технікою, озброєнням і боєприпасами, – додав Якубович.

Радник секретаря РНБО прокоментував і черговий російський так званий гуманітарний конвой.

Він вже покидає територію України, в ньому дійсно були якісь продуктові набори, але вони поки не видаються місцевому населенню. Є така інформація, що під його прикриттям були привезені і боєприпаси. А продукти і теплий одяг видаватимуть під так звані вибори 2 листопада. Ці вантажівки теж були не на повну потужність завантажені. І, за нашею інформацією, з території України вивозились якісь матеріальні цінності, як і попередні рази. Це від обладнання з заводів до бронетехники, яку відвозять на ремонт, – розповів Якубович.