Хлопець працює в одному зі столичних кінотеатрів, та має безліч захоплень - від політики до психології.

"В кожній книзі береш своє. Немає такої універсальної книги, яка б дала усі відповіді. Будь-яку психологію, будь-яку ізотерику читаєш шматочками. З кожної книги береш якійсь відсоток", - каже переможець акції "Врятувати країну" Артур.

А нещодавно Артур закінчив курси ораторського мистецтва, тож дізнавшись про новий конкурс на інформаційному сайті - без роздумів почав відповідати на питання.

"У конкурсі було багато актуальних питань пов'язаних з політичною діяльністю на території України, на які було цікаво відповідати, аналізувати, дискутувати з іншими учасниками конкурсу", - каже переможець акції "Врятувати країну" Артур.

Надихала переможця - дівчина Євгенія. Розповідає - намагається підтримувати його в усіх починаннях.

"Якщо ви помітили, в нас місце по сантиметрам - ідеально! Я вважаю, що бажання та думки - вони матеріалізуються", - каже дівчина Артура Євгенія.

Умови акції "Врятувати країну" були простими. Щотижня редакція називала двох політиків, які вирушали у тривалий відпочинок за кордон. Завдання учасників було взяти на період віртуальної відсутності політика управління державою в свої руки.

Телеканал новин "24" продовжить дивувати різноманітними акціями та призами. Слідкуйте за анонсами.