Пряма трансляція на
Останні випуски

Перестрілка поліції у Княжичах: суд призначив підозрюваним примусову психіатричну експертизу

Перестрілка у Княжичах
Перестрілка у Княжичах / Фото з відкритих джерел

Печерський районний суд Києва призначив примусову психіатричну експертизу поліцейським Романові Мариновському та Андрію Курті, який підозрюють у причетності до перестрілки в Княжичах у Київській області.

Про це повідомляють "Українські Новини".

Читайте також: Перестрілка поліції у Княжичах: трагічний збіг обставин чи злочинна недбалість?

Згідно з інформацією, під час досудового розслідування встановлено, що Андрій Курта, незважаючи на тривалий досвід військової служби, на досить видимі погодні умови, без зрозумілих причин відкрив стрілянину з автомата Калашнікова не менше 3 прицільних пострілів по вікнах автомобіля поліції охорони в Княжичах.

При цьому, як зазначає агентство, автомобіль поліції охорони був на відстані не більше 1 метра від нього і був освітлений фарами поліцейського автомобіля Volkswagen Transporter. А Мариновський, як стверджує ГПУ, незаконно дав вказівку своїм підлеглим і співробітникам КОРД відкрити вогонь по машині поліції охорони і сам здійснював постріли в її бік.

У слідства виникла необхідність установлення розладів психічної діяльності (затьмарення свідомості, порушення сприйняття, мислення, волі, емоцій, інтелекту або пам'яті) у підозрюваних поліцейських,
– йдеться у повідомленні.

Генпрокуратура просила суд призначити стаціонарну психіатричну експертизу, і суд 28 листопада надав слідчому дозвіл на примусове залучення підозрюваних для проведення амбулаторної психіатричної експертизи на строк не більше двох місяців.

Зазначається, що експертизу будуть проводити експерти Київського міського центру судово-психіатричної експертизи, які повинні встановити, чи страждали підозрювані під час здійснення ними вищевказаних злочинів будь-якими психічними захворюваннями, чи потребують вони медичного лікування і чи є вони осудними.

Нагадаємо, 4 грудня 2016 року, намагаючись затримати банду грабіжників, поліцейські та служба охорони відкрила стрілянину між собою. Тоді загинуло п'ятеро поліцейських.

Генеральна прокуратура вручила підозри трьом посадовцям Нацполіції, з вини яких стало можливим застосування вогнепальної зброї у Княжичах.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі