Власники карток PRIDE добре знайомі з перевагами цієї програми лояльності: постійними спеціальними акціями, подарунками, розіграшами. Тільки уявіть, тепер вам не потрібно возити з собою картку, аби отримати знижку на каву, хот-дог або пальне для цього достатньо мати смартфон у кишені. Додаток PRIDE вже подбав про ці та інші привілеї.

Ми крокуємо в ногу з часом, тому, завдяки нашому додатку, пальне та каву можна купувати онлайн. Це не лише зручно, а й економно. Адже ціна фіксована, а придбані товари онлайн не мають терміну дії! От де справжня вигода у додатку WOG PRIDE!

Одна з функцій додатку PRIDE "Калькулятор пального" дозволяє кожному водієві обрати найвигідніший маршрут, серед запропонованих, до найближчого АЗК та підрахувати кількість та вартість пального, необхідного для обраного маршруту.

Прощавайте "паперові чеки"! З новим мобільним додатком їх зберігання втратило сенс. Адже тепер всю історію покупок пального чи будь-яких інших товарів на АЗК WOG можна переглядати у зручній електронній формі. І все під контролем!

І це ще не все, більше дізнаєтесь, встановивши на свій мобільний зручний та вигідний додаток.

Для завантаження мобільного додатку перейдіть за посиланням.