Окрім того, кажуть в митниці, створено близько 40 інформаційних терміналів, за допомогою яких можна самостійно оформити декларацію. Все за 1 годину.

"Митний кодекс значно скорочує кількість документів, які подаються до оформлення і дозволяє використовувати процедуру електронного декларування всім бажаючим підприємцям та у всіх митних режимах з використанням електронної митної декларації. Середній час оформлення в Київській регіональній митниці становить всього 1 годину. Ми маємо явні часові переваги запровадження електронного декларування", - розповів начальник Київської регіональної митниці Дмитро Поліщук.

"Як представник робочої групи міжнародної асоціації експрес-перевізників хочу зазначити, що більшість пропозицій, які були надані нашою асоціацією при здійснення розробки нового Митного кодексу, були прийняті, що наразі пришвидшує та полегшує здійснення митних формальностей. І вже зараз ми відчуваємо позитивний вплив нового Митного кодексу при здійсненні митних оформлень", - каже операційний директор DHL Express Україна Віталій Кузнєцов.

Нагадаємо, з 1 червня набув чинності новий Митний кодекс, який, на думку підприємців, має спростити оформлення та пересилку товарів. Зокрема, завдяки тому, що він доповнений списком товарів, які не підлягають декларуванню і звільняються від оподаткування.