30-річна американка окрім цього проекту похвалилася стартом нового реаліті-шоу, поглядами на гроші і усе матеріальне, а також розповіла чому стартувала саме з Мехіко. Знаменитість стверджує її мештики відзначаються жіночністю, елегантністю та демократичними цінами.

"Я знаю, що мексиканки будуть виглядати просто приголомшливо у моїх підборах, тому що ця лінія весела і сексуальна точнісінько, як дівчата, що он там стоять", - каже американська фотомодель, акторка, співачка Періс Хілтон.

Під час конференції організатори намагалися уникати провокативних запитань звернених убік зірки. Проте на кілька відповідей Періс таки розщедрилася. Зокрема, американській фотомоделі довелось відповідати за пляшечку для води вкриту кристалами Swarovski. Цей предмет вартістю у понад 1000 доларів входив до так званого "райдера"- обов'язкових потреб білявки на цей візит. Хілтон пояснила, що це, мовляв, подарунок і нічого такого вона не замовляла спеціально.

"Я не якась там діва, я не така. Я б могла пити із звичайної тари також але це дуже гарний подарунок, вона прекрасна але я її не замовляла", - каже американська фотомодель, акторка, співачка Періс Хілтон.

Після прес-конференції Періс відвідала шоппінг-центр, щоб підписати вірним прихильникам кілька постерів із своїм зображенням. Окремим щасливчикам пощастило сфотографуватися із знаменитою селебріті і звичайно ж придбати пару взуття.

"Для мене велика честь бути тут. Коли я дізналась, що Періс сюди приїде не думала ні секунди, залишила всі справи і приїхала її побачити. Я в захопленні", - каже прихильниця Періс Хілтон, купила 2-і пари її взуття за $300 Паула Кастілло.

"Вона моя богиня. Я обожнюю її. Вона найзахопливіша персона для мене у всьому всесвіті", - каже шанувальник зірки Хуан-Мануель Кастілло.

Залишається лиш додати, що на рахунку Періс Хілтон 17 ліній різноманітних продуктів, починаючи від аксесуарів і закінчуючи жіночою лінією косметики.