Комерційна ракета

Ера дешевих комерційних польотів у космос уже не за горами. Це наввипередки демонструють два умовні конкуренти — SpaceX та Blue Origin. Остання днями успішно провела повторний запуск та приземлення своєї ракети багаторазового використання.

Суборбітальна ракета-носій New Shepard здійнялася на висоту майже 102 км, після чого почала зниження та здійснила м’яку посадку на тестовому полігоні в Техасі.
Це та сама ракета, яка торік у листопаді вперше в історії успішно приземлилася після польоту в космос.
Невдовзі після тріумфу Blue Origin свою ракету-носія Falcon 9 вивела на орбіту і приземлила SpaceX. Однак, повторно запускати знакову для себе ракету в космос компанія наміру не має.

Додаток-будильник

Багатого емоційного ранку бажає компанія Microsoft. Комп’ютерний гігант випустив додаток-будильник, вимкнути який можна, якщо зобразити на обличчі певну емоцію.

Розбудивши господаря, Mimicker Alarm пропонує йому зіграти у своєрідний квест: зробити певну гримасу, зняти селфі з об’єктом конкретного кольору або ж промовити скоромовку.

Якщо користувач не впорається із завданням за 30 секунд, програма сприймає це, як те, що він заснув, і знову вмикає сигнал будильника. Бадьорий додаток від Microsoft можна завантажити на Google Play.

Гігант-мультикоптер

Цьому мегакоптеру — цілком до снаги те, що не під силу іншим дронам. Норвезький інженер-ентузіаст сконструював мультикоптера-важковаговика, та встановив з ним світове досягнення за вантажопідйомністю.

Апарат оснащений 48-ма роторами: це фактично вісім гексакоптерів, об’єднаних алюмінієвою рамою та спільною системою управління.

В рамках встановлення рекорду саморобний мегакоптер протягом 30 секунд протримав у повітрі 61 кг вантажу.