Про це повідомляється в прес-релізі на сайті проекту. Новий епізод вийде 27 квітня 2011 року.

Серія називається HUMANCENTiPAD, що обіграє назву стрічки нідерландського режисера Тома Сікса The Human Centiped — "Людська багатоніжка". Фільм розповідає про божевільного вченого, який зробив з трьох людей багатоніжку із загальною системою травлення.

Головною дійовою особою серії стає Кайл, що допомагає Apple розробляти новий продукт, який називається HUMANCENTiPAD. У свою чергу Картман стурбований тим, що у нього немає звичайного iPad.

Серіал South Park розповідає про групу школярів з однойменного міста в штаті Колорадо. Серіал виходить на каналі Comedy Central. Минулий 14-й сезон серіалу супроводжувався великим скандалом. В одній із серій, яка складалася з двох частин, повинен був з’явиться пророк Мухаммед.

Після виходу першої частини на одному з екстремістських мусульманських сайтів з’явилися "попередження"на адресу творців South Park Трея Паркера і Метта Стоуна. Зокрема, малюнок творців з підписом "Тео Ван Гог — Трей Паркер і Метт Стоун забули про нього?".

Режисер Тео Ван Гог був убитий в 2004 році радикальним ісламістом, незадоволеним його фільмом про насильство над жінками в ісламських країнах. Після появи загроз Comedy Central піддала цензурі другу частину серії, зокрема, замінивши звуковими сигналами всі усні згадки пророка і фінальну промову Кайла. Пізніше автор загроз, 21-річний Закарі Адам Чессер, був затриманий і засуджений на 25 років.