В оточенні Березовського більшість розглядає саме версію самогубства.

Саме із такою думкою погодився також керівник московської колегії адвокатів "Олександр Добровинський і партнери".

Щойно зателефонували з Лондона: Борис Абрамович Березовський наклав на себе руки, - прокоментував Добровинський.

Натомість британська поліція не може до кінця розібратись у причинах смерті бізнесмена Бориса Березовського і називає її "незрозумілою".

Поліція обстежує будинок Березовського, в розслідуванні також задіяні служби хімічного, радіологічного та біологічного захисту. Жодних небезпечних сполук в помешканні не виявили.

Березовському було 67 років. У 1967 році він закінчив факультет електроніки і рахунково-вирішальної техніки Московського лісотехнічного інституту, а в 1973-му - мехмат МДУ. Пізніше Березовський також закінчив аспірантуру в Інституті проблем управління Академії наук СРСР.

У 1996-1997 роках Борис Березовський займав посаду заступника секретаря Радбезу Росії, з 1998-го по 1999-й - виконавчого секретаря СНД. Після цього він до 2000 року був депутатом Державної Думи.

З цього ж часу починається його життя в еміграції у Великобританії, звідки Березовський активно критикував Володимира Путіна та його політику. У Росії його звинувачували в шахрайстві, відмиванні грошей, спробі насильницького захоплення влади та заочно засудили до тюремного ув'язнення.

П'ять років тому Forbes оцінював статки Бориса Березовського у розмірі $ 1,3 млрд.