Зірки з усіх куточків світу збираються на Лазуровому узбережжі. Одні, аби презентувати фільм, інші - відпочити та засвітитись на численних віп-вечірках.

Звісно ж, аби виглядати кожного дня по-новому, гардеробу навіть у справжніх шопоголіків може не вистачити. На допомогу приходять агентства з краси. Якщо статус зірки досить високий - вбрання від дизайнерів вона отримує безкоштовно. А фешн-критики, завдяки кінофестивалю, оцінюють майбутні тренди на сезон.

“Цього року в Каннах шукають яскравості та фанку.Не хочуть чорного ,тут він цього року не у тренді. Багато жінок обирають сукні з відкритою спиною, аби, наприклад, продемонструвати свої татуювання. Ці Канни - мікс романтики, року та сексуальності”, - каже арт-директор агентства краси Маргалет Аудоін.

Підтверджує слова модних агентств і сама червона доріжка. Найефектніші сукні 64-го кінофестивалю світлих відтінків - білі, кремові та ніжно рожеві.

Окрім одягу, зірки позичають також взуття та аксесуари, годинники та прикраси. Цього року в одному з таких шоу-румів і українська дизайнерка.

“Декілька суконь вже прогулялися по червоній доріжці, а деякі на вечірки, або навіть на денні зустрічі, тому що тут представлені сукні не тільки довгі вечірні, а також коктельні варіанти, короткі”, - каже дизайнер Олена Даць.

Натомість, переконані експерти з краси, які у Каннах працюють з зірками першої величини, не вбрання прикрашає людину. Сьогодні у моді здоровий спосіб життя, спорт та догляд за собою.

“Пенелопа Круз народила дитину, і виглядає дуже добре. Але подивіться на Уму Турман - вона шикарна, або на Анджеліну Джолі, Бреда Пітта та Джуда Лоу, а ще зблизька подивитесь на Роберта де Ніро - це навіть не краса, а внутрішня сила. Люди, які можуть йти за мрією, світяться із середини, і це помітно навіть зовні”, - каже засновник імперії “L.Raphael” Роніт Рафаель.

Навіть пластичні хірурги схильні говорити про натуральність. Саме вона нині у трендах і має проявлятися, як у вбранні, так і у поведінці та зовнішності.

“Людина має залишатись собою, зберігати власну індивідуальність. Це може відбуватись у будь-який спосіб, але результат має виглядати натурально. Надто, для зірок, які багато подорожують та можуть виглядати стомлено. До того ж, з тим, хто виглядає ненатурально буде некомфортно, а якщо все добре - хочеться залишатись з такою людиною подовше”, - каже пластичний хірург віп-категорії Рафаєль Гюменер.

Статус одного з найбільших кінофествиалів світу підтримують на всіх рівнях обслуговування - у ресторанах частують вишуканими кулінарними стравами, пропонують найдорожчі яхти та ексклюзивні моделі автомобілів. Щоправда, ціни під час фестивалю - стрімко злітають вгору.

“У Каннах створені усі умови для відпочинку класу люкс. Під час кінофестивалю, вишукані апартаменти обійдуться щонайменше у 7000-10000 євро”, - каже журналіст Марія Бірюкова.

Готелі на набережній круазет – “Carlton”, “Majestic” та “Martinez” - вже стали синонімами фешенебельності. Вишуканий дизайн приміщень, неповторні види з вікон, тренажерні зали та спа-салони. Є номери, вартістю мінімум 20 тисяч євро, з басейнами, особистим ліфтом та кухнею. Щоправда, такі Канни лише під час кінофестивалю. Решту часу - це звичайне курортне містечко.

“Канни це село-селом. Якщо ви залишитесь тут наступного дня після закриття фестивалю, от в понеділок, залиштесь тут - ви це місто не впізнаєте. Це дійсно сільське провінційне містечко. Але як його змінює цей самий магічний кінофестиваль”, - каже шоумен, продюсер Олексій Дівеєєв-Церковний.

Мешканці міста кажуть-щороку з нетерпінням чекають на проведення легендарного фестивалю, адже коли ще можна побачити таку концентрацію розкоші на один квадратний метр. І по секрету зізнаються, прибутки, які приносить кінофорум та його гості - часом більші за річний бюджет міста, тож дозволяють і надалі змінювати його на краще.