Про це пише кореспондент The Sunday Times Марк Франкетті.

"Джерела, знайомі з розслідуванням, сказали, що офіцер правоохоронних органів Чечні Руслан Геремеєв був таємно вивезений або до Туреччини, або в Дубай. Цей крок, який не міг бути здійснений без мовчазної згоди Кремля, породжує побоювання, що має місце приховування злочину у верхах", — пише журналіст.

Незважаючи на численні спроби, слідчим не дали поговорити з Геремеєвим. Мабуть, це зробила влада Чечні, яка стверджувала, що не знає про його місце розташування, всупереч повідомленням, що він перебуває в одному чеченському селі, під охороною людей, вірних Кадирову,
— йдеться в статті.

"Для того щоб Геремеев був виданий, Кремлю було потрібно спертися на Кадирова", — сказало неназване "джерело, близьке до розслідування". "Замість цього один емісар, близький до Путіна, був направлений в село для таємної зустрічі. Через кілька днів Геремеєва таємно вивезли з країни", — додало джерело.

Нагадаємо, раніше обвинувачений у вбивстві політика Бориса Нємцова Заур Дадаєв під час засідання Московського міського суду заперечив свою вину.

28 квітня активісти партії "РПР-ПАРНАС" прийшли під стіни представництва Чечні у Москві з вимогою допитати Рамзана Кадирова у справі про вбивство Бориса Нємцова.