У відомстві також зазначили - іноземні медики надали свої рекомендації відносно тактики подальшого лікування хворої та комплексу реабілітаційно-терапевтичних заходів.

За результатами проведених обстежень членами комісії було досягнуто консенсусу щодо встановлення діагнозу хворій. За висновками німецьких експертів в даний час операція Тимошенко не рекомендована

Донька Юлії Тимошенко наполягає і надалі, що її мама потребує операції. А також заявляє - у пенітенціарній службі не дозволили іноземним медикам провести повне та об`єктивне обстеження її матері.

“Коли незалежна комісія з боєм приїхала до неї, то не мала змоги підійти до неї, поговорити, обслідувати її. Представники влади, погрожуючи кримінальною відповідальністю, не дозволили взяти аналіз крові, не дали взяти аналіз токсикології, який на даний момент є критичним для її здоров’я – вона і досі знаходиться в лежачому положенні, не може рухатися”, - каже донька Ю.Тимошенко Євгенія Тимошенко.

Зауважимо, як зазначає видання “Сегодня”, у БЮТ лобіюють питання переведення екс-прем'єра з Качанівської колонії до Києва. Мовляв, все через те, що у Харкові немає фахівців, які можуть вилікувати екс-прем`єра. Генпрокурор Віктор Пшонка вже заявив - Юлію Тимошенко, якщо треба, лікуватимуть за межами колонії.