Завдяки всеукраїнським програмам розвитку спорту проводяться турніри для перспективної, спортивної української молоді, що дає можливість розкрити справжні таланти. Яскравим прикладом такого таланту є переможниця престижного чемпіонату "Український тенісний тур" в одиночному розряді у віковій категорії до 14 років - львів'янка Анна Мартем'янова.Наставник Анни - тенісист у другому поколінні Дмитро Стасюк, зумів запалити в дитині бажання до занять спортом. Тепер пишається своєю ученицею: "За рахунок її моральних бійцівських якостей вона творить дива. Ми всією тренерською командою повірили в неї. Анна, завдяки своїй волі до перемоги і впертому характеру, успішно обіграє суперників. За останні роки вона піднялася в загальнодержавному рейтингу з 49-го на 2-е місце в категорії до 14 років. І виступатиме ще цілий рік. Є всі підстави прагнути, щоб вона цього року потрапила до складу збірної України у своїй віковій категорії. Мотивація дуже велика".

Запорука результату спортсмена – це його талант, наполеглива робота під керівництвом тренера, бажання, підтримка батьків.

Мама Ані, Наталя Мартем‘янова, каже, що абсолютно не планували для своєї дитини спортивної кар‘єри. Привели на перше заняття просто так, а залишилась на роки. Щоденні тренування, ретельна фізична підготовка - це захоплення дівчини. Це її життя.

Діти, котрі мають мету здобути результати у спорті, ставлять високі завдання і собі, і тренеру, що потребує наполегливих зусиль і значної фінансової підтримки. В наш час доволі не просто підготувати доброго спортсмена. Але ще складніше, коли є спортивна вдача, успіх на змаганнях, але немає грошей для його продовження. Проте завжди знаходяться добрі, чуйні люди, яким небайдужий розвиток українського спорту.

Ростиславу Мельнику, котрий нещодавно став президентом філії Федерації тенісу України у Львівській області, добре відомо, що в юніорському тенісі кожна здібна дитина може досягнути високого рівня. Особливо, якщо її підтримує команда професійних наставників. Як тенісист з багаторічним стажем, він добре обізнаний з проблемами колег, що займаються вихованням молоді, і чудово розуміє необхідність надання вчасної підтримки юним талановитим спортсменам. Благодійний фонд Ростислава Мельника виділив кошти на участь Анни в декількох турнірах.

Ми пишаємося Анною, її самовіддача і любов до тенісу вражають. Коли бачиш такий запал і здібності, не можна бути осторонь. Талант в спорті - це немов алмаз, який потребує шліфовки і огранки, щоб перетворитися в справжній діамант. В нашому українському спорті є справжні таланти, яких ми зобов’язані підтримати в їх тернистому шляху до нових висот, - ділиться враженнями Ростислав Мельник.

Ані Мартем'яновій вдалося помірятися силою із суперниками на двох важливих всеукраїнських турнірах. Один відбувся в Ужгороді, де Аня здобула перемоги в одиночному і парному змаганнях разом із своєю партнеркою, львів’янкою Іриною Тристан.

«Ми приймали участь ще й в турнірі в Ірпені з підтримкою Благодійного фонду, там Анна Мартем‘янова виборола перемогу в одиночному розряді українського тенісного туру, а в парному розряді дійшла до фіналу», - розповідає тренер Дмитро Стасюк. Він задоволений результатом, здобутим у справедливій боротьбі, а ще більше радіє з того, що випав шанс на перемогу і вони використали його сповна. Сподівається, що й надалі вдасться залучити кошти для Анни та інших обдарованих і працьовитих дітей. Їх не можна залишати без підтримки.

Львівщина піклується про свої таланти.