Повідомлення про підозрілий пакунок надійшло до правоохоронців о 12:13 за місцевим часом. На вказане місце прибули сапери.

Раніше На залізничному вокзалі у Львові знайшли підозрілу сумку: усіх людей евакуювали – фото і відео

Що сталося у центрі Нью-Йорка

Поліцейське управління Нью-Йорка на Таймс-сквер заблокувало центральні вулиці міста та евакуювало людей через загрозу вибуху. За попередньою інформацією, чоловік, який проїжджав на велосипеді, кинув у людей предмет, схожий на консервну банку. Через це вони розбіглися. Правоохоронці одразу взялися перевіряти пакунок.

Рух площею вже відновили

Станом на 13:30 за місцевим часом на центральній площі знову перебувають люди. Про це свідчить ютуб-трансляція з веб-камери на Таймс-Сквер. Схоже, що правоохоронці вже перевірили все й з'ясували, що перебувати там вже безпечно.

Що відбувається на Таймс-Скер у реальному часі: дивіться відео з веб-камери

Загроза вибуху у Вашингтоні

  • В американській столиці біля будівлі Бібліотеки Конгресу чоловік у чорному пікапі погрожував підірвати весь район. Він вів пряму трансляцію у фейсбуці та заявив, що "почалася революція".
  • На відео він тримав у руках каністру з невідомим вмістом. Ймовірний терорист запевняв, якщо його застрелять, спрацює вибухівка. Він наголошував, начебто 2 квартали поруч заміновані.