Зокрема, вона пропонує обговорити це питання у рамках заслуховування у п’ятницю у парламенті інформації Генпрокуратури України та Міністерства внутрішніх справ про хід розслідування справи про зникнення харківського журналіста Василя Климентьєва, інших резонансних справ, пов’язаних із захистом прав журналістів.

За словами І.Геращенко, представники родини Г.Гонгадзе і журналістські громадські організації звернулися з проханням сприяти у захисті прав потерпілої сторони, якій фактично не дали можливість ознайомитися з матеріалами справи.

Депутат направила відповідний запит до Генпрокуратури щодо дотримання процедури і прав потерпілої сторони. Однак, за її словами, у відповідь отримала "чергову відписку, якою насправді правоохоронці підтверджують, що відбулася маніпуляція процесуальною процедурою, при якій фактично представників родини вбитого журналіста було усунуто від можливості ознайомлення з матеріалами справи". Тому порушень прав потерпілих та їхніх представників з боку слідчого у Генеральній прокуратурі не було встановлено.