Співробітник лікарні повідомив про підозру на мікроінсульт, більш точний діагноз можна буде назвати після клінічного обстеження. При цьому агентство "Інтерфакс" з посиланням на виконуючого обов’язки генпрокурора республіки Георгія Кабулова повідомляє про те, що у Джиоєвої — підозра на гіпертонічний криз.

Видання "15-й регіон" уточнює, що Джиоєва втратила свідомість, коли бійці ОМОН почали бити співробітників її передвиборчого штабу. Прихильники Джиоєвої також заявляють, що до прибуття бригади "швидкої" їм не вдалося надати екс-кандидату в президенти медичну допомогу, тому що цьому перешкоджали силовики.

Охорону Джиоєвої в лікарні здійснюють близько 50 бійців ОМОН, співробітників південноосетинського КДБ і держохорони. При цьому повідомляється, що до будівлі лікарні почали прибувати прихильники екс-кандидата. Тим часом, виконуючий обов’язки глави республіки Вадим Бровцев звинуватив її у запланованій спробі державного перевороту, так як її заявлена ​​"інавгурація" суперечила б чинному законодавству Південної Осетії.

Штурм будинку і штаб-квартири Алли Джиоєвої сьогодні ввечері після того, як вона відмовилася терміново з’явитися на допит в прокуратуру. Її викликали на допит як свідка у справі про спробу захоплення будівлі республіканського Центрвиборчкому.

Кандидат від опозиції Алла Джиоєва виграла президентські вибори в Південній Осетії в листопаді 2011 року. Однак ЦВК, за заявою її суперника Анатолія Бібілова, анулювала результати голосування, виявивши порушення. Переговори між Джиоєвою та діючою владою про проведення повторних виборів провалилися, в результаті вона анонсувала проведення власної інавгурації 10 лютого.