"Британський офтальмологічний центр" – це медична установа зі 100% іноземним капіталом, яка вже 6 рік демонструє успішну роботу в Україні.

Клініка надає увесь спектр медичних послуг для дітей та дорослих – від безпечної лазерної корекції зору, оперативного лікування і заміни кришталика до лікування складних патологій.

За словами медичного директора, лікаря-офтальмолога "Британського офтальмологічного центру" Андрія Жука, часто пацієнти звертаються за допомогою тоді, коли в інших місцях їм відмовляють.

"Саме в нас ці люди знаходять порятунок і шанс на покращення або відновлення свого зору. Нещодавно ми прооперували пацієнта, якому вже понад 94 роки. Цей чоловік буквально через декілька днів вже зміг побачити світ новим якісним зором. Реабілітація пройшла абсолютно добре, а наш пацієнт залишився задоволеним", – розповів Андрій Жук.

У своїй роботі клініка використовує кращі англійські витратні матеріали та медикаменти. А працівники клініки – фахівці та лікарі – пройшли офтальмологічну докторську і хірургічну підготовку в Великій Британії.

Англійська – це друга професійна мова, яку використовують у роботі клініки. Саме вона дає можливість отримувати прогресивні стандарти лікування та впроваджувати їх в Україні.

Цьогоріч у вересні представник посольства Великої Британії Домінік Ліонс відвідав офтальмологічний центр і зустрівся з його засновницею – Наталією Фостер. Він розповів про важливість інвестицій у сферу медицини та сказав, що співробітництво буде тривати, а британські інвестиції в медицину України надалі будуть збільшуватись. А невдовзі свою роботу розпочне Український інститут ока, де лікарі будуть отримувати нові знання, вивчати нові методики та технології лікування пацієнтів.

Представник посольства Великої Британії Домінік Ліонс зустрівся з Наталією Фостер

"Абсолютна більшість наших лікарів проходить стажування і навчання у передових європейських клініках, підвищують свою кваліфікацію переважно у Великій Британії – контроль якості надання медичних послуг та центральний офіс знаходиться в Лондоні", – розповів медичний директор, лікар-офтальмолог "Британського офтальмологічного центру" Андрій Жук.

Завдяки прогресивним британським технологіям, сучасному обладнанню та новітнім матеріалам якість лікування українців зростає, а період післяопераційного відновлення – нетривалий та комфортний.