Таке нині сказав Подільський райсуд столиці.

“Просто я подав скаргу на те, що прокуратура прийняла рішення про відмову мені у відкритті кримінальної справи. Це було ще після Нового року, я одразу оскаржив це рішення, воно досить довго було у суді, частково по моїй вині, бо мене не було, частково прокуратура не подавала саму кримінальну справу, бо вона не була на перевірці у міській прокуратурі. Сьогодні суд виніс рішення, воно в мене на руках”, - сказав народний депутат, НУ-НС Юрій Гримчак.

На думку Феміди, попереднє рішення заступник прокурора прийняв поспішно, адже не до кінця проаналізував свідчення потерпілої сторони. Головний, нібито, кривдник "нунсівця" натомість все списує на піар.

“Насправді, я думаю, що вказаний народний депутат винен мені пляшку гарної горілки, тому що ніхто про нього не говорив, якби не цей синяк у нього на обличчі, який з’явився я не знаю де. Я думаю, що розвиток подій - політичний піар - буде продовжуватися, хоча він дуже сумнівний побитим виглядати. А з мого боку, якщо знадобиться, я буду ходити, давати по десятому колу свідчення і дивитися”, - сказав екс-радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній.

Інцидент між Юрієм Гримчаком та Костянтином Стогнієм, нагадаємо, стався торік 12 листопада після ефіру на одному з вечірніх телешоу. За версією нардепа, після словесної суперечки на той час головний радник міністра внутрішніх справ накинувся на нього з кулаками. Натомість Стогній заперечив. Мовляв, з Гримчаком не бився, а дав у лице Юрію Луценку, за, начебто, непристойні висловлювання останнього.