Як пояснила адвокат у залі Шевченківського районного суду, де обирають запобіжні заході підозрюваним у побитті нардепа, погрози в інтернеті надходять на його адресу, пише "Громадське".

Дивіться також: З'явилося ще одне важливе відео щодо побиття Найєма

За словами захисниці, рішення суду про запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, а не тримання під вартою для підозрюваних становить ризик для життя та здоров’я потерпілого депутата.

Нам хотілося б, щоби ці особи утримувались під вартою, тому що наразі приходять погрози у мережі інтернет, і я з цього приводу буду рекомендувати клієнту звернутись обов’язково до правоохоронних органів щодо застосування заходів безпеки, а також щодо тих осіб, що висловлюють безпосередньо погрози,
– зазначила захисниця.

Вона також зазначила, що наполягатиме на тому, щоб прокуратура подала апеляційну скаргу на рішення суду щодо запобіжного заходу.

Раніше брат ушпиталеного депутата Масі Найєм розповів, що стан нардепа навіть дещо погіршився.

30 квітня у центрі Києва народного депутата Мустафу Найєма побили молодики, із якими у нього стався конфлікт, через небезпечне порушення "мажорами" правил дорожнього руху. Нападники завдали політику кілька ударів і втекли. Трьох нападників вдалось затримати, ще один устиг виїхати за кордон.

2 травня у Шевченківському райсуді Києва обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.