"Податкова міліція прийшла з обшуками, блокувала третій, четвертий та п’ятий поверхи. Нікого не випускають, ходять по кабінетах, проводять обшуки, перебирають папери, щось шукають", — повідомив Осовий, який знаходиться в будівлі ФПУ.

За його словами, податківці шукають документи, пов’язані з відчуженням власності ФПУ.

"Наші юристи з ними розбиралися — вони кажуть, що їм потрібні документи, пов’язані нібито з відчуженням якогось туристичного об’єкта у Херсонській області", — сказав він.

При цьому глава ФПУ, народний депутат Василь Хара від фракції Партії регіонів за словами Осового також знаходиться в будівлі ФПУ.

"Він на місці. Дав інтерв’ю телеканалу про те, що це незаконне і грубе втручання у діяльність профспілок як автономних незалежних державних органів з порушенням всіх процесуальних правил, норм", — повідомив Осовий.

За його словами, глава ФПУ "дав дуже різку оцінку цьому вторгненню, тим більше, що паралізована робота апарату Федерації".

"У нас в понеділок президія, йде підготовка документів, але поки блоковано спілкування між структурними підрозділами, тому поки тут знервована ситуація", — підкреслив заступник голови ФПУ.