Втім, через міжнародний Договір про Антарктику, який обмежує використання материка, очікувати побачити тут розкішні готелі не варто.

"Антарктика є просто дивовижною частиною світу. Ви можете читати книги та переглядати телепередачі. Втім, вона все-одно вас здивує. Кожного разу туристи покидають Антарктику із захопленням від погоди, ландшафту та усього, що тут є", - каже капітан корабля Олівер Крус.

Екскурсії не є масштабними. Зазвичай туристів привозять круїзні судна чи чартерні рейси з Південної Америки. Через віддаленість та специфічність подорожей "путівки" до Антарктики є досить дорогими. 11 ночей коштують від 10 до 20 тисяч доларів плюс вартість перельоту - близько 5 тисяч. Втім, кажуть туристи, ціна вартує вражень.

"Я щойно дивився на пінгвінів та тюленів. Вони не бояться людей, як в інших частинах світу. Тут неймовірно красиво. Особливо цікаво спостерігати за тваринами", - каже турист Ендрю Фем.

Туристи можуть зблизька подивитися на диких тварин та пейзажі континенту. Тут відносно безпечно, проте, варто мати на увазі - у Антарктиці слід забути про усі зручності цивілізації.